O firmie

FIRMA SAR-POL ISTNIEJE OD 1991 ROKU.

Firma SAR-POL powstała w 1991 roku i początkowo zajmowaliśmy się wykonawstwem robót ogólnobudowlanych i drogowych. Zmiana sytuacji na rynku budowlanym w latach 1993/94 spowodowała, że zajęliśmy się sprzedażą, serwisem i wynajmem maszyn budowlanych i drogowych. Spółka SAR-POL Maszyny Budowlane i Drogowe wywodzi się z Poznania - miasta kojarzonego z porządkiem i solidnością. Cechy te stały się fundamentem naszej działalności i stanowią do dziś najważniejsze priorytety dla wszystkich pracowników. Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą, wynajmem i serwisem maszyn budowlanych i drogowych.

POSIADAMY CERTYFIKAT ISO 9001:2000

Miło nam poinformować, że w dniu 15 czerwca 2005 roku firma Sp. z o.o. otrzymała z rąk niemieckiej jednostki certyfikującej - TUV Management Service - certyfikat potwierdzający wdrażanie systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO 9001:2000.

Ponad 25 - letnie doświadczenie na rynku maszyn wykorzystywanych przez firmy budowlane, drogowe, komunalne, telekomunikacyjne, kolejowe oraz elektro-energetyczne zapewnia odpowiedni dobór sprzętu do wykonywanych robót, niezawodne maszyny i urządzenia, a także szybką i fachową obsługę.

Obecnie Spółka SAR-POL jest autoryzowanym przedstawicielem największych producentów maszyn budowlanych na świecie, tj. firm BOBCAT, AMMANN, ATLAS COPCO, HUSQVARNA Construction, FOGO, TYROLIT, NORTON CLIPPER, PROJECT, JAZON oraz ENAR. Bardzo atrakcyjna i szeroka oferta, najlepsze maszyny, najniższe ceny, najkrótsze terminy realizacji oraz kompleksowy wachlarz usług to elementy które pozwoliły stać się spółce SAR-POL liderem rynku maszyn budowlanych i drogowych w regionie i w Polsce. Dzisiaj jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym i drogowym w Polsce. Zapewniamy naszym Klientom pełen wachlarz możliwości poprzez sprzedaż, wynajem i serwis posiadanych w naszej ofercie maszyn.

Współpracujemy z dużymi koncernami budowlanymi jak i małymi firmami. Koncentrujemy się na maszynach budowlanych, drogowych, telekomunikacyjnych i komunalnych. Realizujemy również projekty polegające na zapewnieniu awaryjnego źródła energii elektrycznej. Sprzedajemy, serwisujemy i wynajmujemy maszyny znanych i renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Zatrudniamy ludzi młodych, kreatywnych i doświadczonych. Wychodzimy z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania i staramy się sprostać najwyższym oczekiwaniom naszych klientów.

Porównywarka produktów