Podnośnik teleskopowy BOBCAT T40.180 SLP

 • Producent

  BOBCAT

  Nr. Katalogowy

  BC-T40.180SLP

  Termin realizacji

  1 miesiąc

  Cena na zapytanie:

  OPIS PRODUKTU

  Nowy model ładowarki teleskopowej T40180 spełniający normy emisji spalin STAGE III należy do klasy udźwigu 4 ton, jego imponująca wysokość podnoszenia na 18 m i zasięg czynią go idealnym narzędziem na dużych placach budowy w zakresie tynkowania, krycia dachów i montażu konstrukcji, jak również w zastosowaniach przemysłowych. Dzięki proporcjonalnemu wysuwaniu w modelach o dużej wysokości podnoszenia, teleskopowe działanie sekcji ramienia jest niezwykle płynne i nie powoduje strat mocy hydraulicznej. Model ten ze względu na zasięg jest wyposażony w dwa stabilizatory przednie.

  Podnośniki te są standardowo wyposażane w unikatowy, opatentowany przez firmę Bobcat, system przesunięcia bocznego w zakresie +/- 700 mm ang. SIDE SHIFT. Eliminuje to konieczność przestawienia maszyny w przypadku niezbyt dokładnego jej ustawienia względem miejsca pracy. W połączeniu z unikatowym, wbudowanym systemem poziomowania ramy, działającym niezależnie od ramy głównej, pozwala to korygować przechył maszyny ustawionej na nachylonym podłożu o +/- 4 st. w przypadku pracy na oponach i do +/- 12 st. w przypadku pracy na stabilizatorach

  Półautomatyczny układ regulacji kół też stanowi pomoc dla operatora, gwarantując, że koła są zawsze prawidłowo ustawione względem siebie po zmianie trybu na sterowanie 2 kołami, 4 kołami lub funkcję "psiego chodu". Za pomocą joysticka można również precyzyjnie sterować przepływem pomocniczego układu hydraulicznego.
  Nowy cyfrowy wyświetlacz w trybie rzeczywistym pokazuje operatorowi dane dotyczące wydajności maszyny, w tym wartości kąta ustawienia ramy. Po aktywacji funkcji poziomowania odczyt na wyświetlaczu zmienia się automatycznie, wskazując wartości kąta nachylenia ramy po jednej lub drugiej stronie, dzięki czemu operator ma pełną wiedzę o warunkach pracy.
  Na ekranie LCD wyświetlana jest także wartość kąta nachylenia wysięgnika, co umożliwia bardziej precyzyjne sterowanie i skrócenie czasów cyklów roboczych przy powtarzających się czynnościach. Nowe podnośniki charakteryzują się też większą dopuszczalną szybkością jazdy - do 30 km/h.
  Konstrukcja podnośników zapewnia minimalne straty zasięgu wynikające z zastosowania stabilizatorów. System monitorowania stabilizatorów zwiększa bezpieczeństwo, stale kontrolując ich nacisk na podłoże, co pozwala uniknąć spadku ciśnienia/wycieków. Dzięki kompaktowym stabilizatorom można w pełni wykorzystać możliwości podnośników podczas pracy w przestrzeniach ograniczonych i w pobliżu ścian.

  Maszyna w wyposażeniu opcjonalnym wyposażona może być w zdalne sterowanie - niezwykle przydatne przy pracy z platformą roboczą.

  PARAMETRY TECHNICZNE

  producentBOBCAT
  typpodnośnik teleskopowy
  rodzaj podwoziakołowe (pneumatyczne)
  układ napędowyhydrostatyczny 4 x 4
  układ kierowania2WS / 4WS / jazda na ukos
  masa maszyny [kg]10790
  obciążenie przewracające [kg]4000
  silnikBOBCAT Diesel
  typ silnikaD34
  moc silnika [KM]100
  moc silnika [kW]74.50
  ilość cylindrów [szt.]4
  max wysokość podnoszenia na oponach [mm]16200
  max zasięg w przód na oponach [mm]12800
  udźwig przy max wysokości na oponach [kg]1000
  udźwig przy max zasięgu na oponach [kg]0
  siła odspajania [daN]4900
  długość całkowita [mm]6164
  wysokość całkowita [mm]2476
  szerokość całkowita [mm]2394
  prześwit [mm]500
  rozstaw osi [mm]2850
  rodzaj pompy hydraulicznejzębata
  maksymalny przepływ oleju [l/min]100
  maksymalne ciśnienie [bar]255
  maksymalna prędkość jazdy [km/h]30
  gwarancja36 miesięcy (z limitem 3000 mtg)

  FILMY

  PLIKI DO POBRANIA

  Pobierz

  Katalog ładowarek teleskopowych BOBCAT

  Pobierz

  Szczegółowa specyfikacja techniczna

  SPOSOBY DOSTAWY

  Przesyłka kurierska: DHL (11000kg)

  Czas oczekiwania: 1 miesiąc

  Koszt: 0,00 PLN

  Odbiór osobisty: SIEDZIBA FIRMY

  Pn-Pt w godz.: 7:00 - 16:00

  Koszt: 0,00 PLN

  Porównywarka produktów