Przecinarka spalinowa HUSQVARNA K 1270 16"

 • Producent

  HUSQVARNA

  Nr. Katalogowy

  HQ-967978801

  Termin realizacji

  2-3 dni

  Cena netto

  6 114,15 PLN

  Cena brutto

  7 520,40 PLN

  Dostawa

  Przesyłka kurierska DHL (20kg)

  Koszt: 27,06 PLN

  Odbiór osobisty SIEDZIBA FIRMY

  Koszt: 0,00 PLN

  Opcje leasingu

  Negocjuj cenę

  OPIS PRODUKTU

  Husqvarna K 1270, o imponującej mocy 5,8 kW (7,9 KM), jest najsilniejszą przecinarką na rynku. Maszyna wyposażona jest w jeden z najbardziej skutecznych na rynku systemów odśrodkowego oczyszczania powietrza, umożliwiający pracę nawet przez rok bez konieczności wymiany filtra, a także w bardzo wydajny układ tłumienia drgań. K 1270 nadaje się doskonale do bardziej intensywnego cięcia betonu i kamienia podczas remontów, prac przy budowie i przebudowie. Świetnie sprawdza się również przy wykonywaniu i dopasowywaniu otworów na drzwi czy okna, a także podczas cięcia rur, asfaltu i metalu.

  Sprawniejszy rozruch — nowy, cyfrowy układ zapłonowy ułatwia uruchamianie przecinarki w każdych warunkach. Silna iskra powoduje szybkie uruchomienie maszyny, umożliwiając użytkownikowi maksymalne wykorzystanie czasu pracy. Nowa lekka osłona tarczy z wytrzymałego stopu magnezu, co ułatwia cięcie. Dzięki bezstopniowej regulacji możliwa jest szybka i prosta zmiana pozycji podczas cięcia. Nowy system do cięcia na mokro ułatwia kontrolę zapylenia. Zawór progresywny umożliwia dokładną regulację ilości wody, znacznie zmniejszając zużycie wody i ilość ścieru. Nowy system odpowietrzania zapewnia sprawne dostarczanie powietrza do zbiornika paliwa, zapobiegając jednocześnie przedostawaniu się tam kurzu, co poprawia niezawodność maszyny i wydłuża okresy międzyobsługowe. Wrzeciono ułatwia wymianę tarczy.

  Nowy cylinder zwiększa możliwości przecinarki na kilka sposobów. Zapewnia skuteczniejsze spalanie, co w połączeniu z dodatkowymi żebrami chłodzącymi ogranicza emisję zanieczyszczeń o 15%. Dba on również o optymalną temperaturę podczas pracy, dzięki czemu maszyna jest mniej wrażliwa na zmiany klimatu czy paliwa.

  Wyjątkowy system filtrowania powietrza, składający się z trzech oddzielnych filtrów, zwiększa trwałość użytkową silnika, jednocześnie ograniczając czas przestojów i koszty serwisu. Jest to jeden z najskuteczniejszych systemów na rynku, zapewniający nawet rok działania (w przypadku cięcia na sucho) bez konieczności konserwacji filtra.

  Wyjątkowa technologia silnika zwiększa jego moc, ograniczając przy tym zużycie paliwa nawet o 20% a emisję zanieczyszczeń — o 75%. Tajemnica sukcesu tej technologii tkwi w wykorzystaniu podwójnych kanałów przelotowych: jednego do dostarczania czystego powietrza, drugiego do mieszanki paliwowo–powietrznej.

  Cena nie obejmuje narzędzia tnącego (tarczy diamentowej).

  PARAMETRY TECHNICZNE

  producentHUSQVARNA
  typprzecinarka spalinowa ręczna
  masa [kg]14.40
  maksymalna średnica tarczy [mm]400
  otwór mocujący [mm]25.40
  głębokość cięcia [mm]145
  silnikHusqvarna-Dwusuw
  moc silnika [kW]5.80
  moc silnika [KM]7.90
  paliwomieszanka paliwowo-olejowa
  rozruchręczny
  gwarancja12 miesięcy

  PLIKI DO POBRANIA

  Pobierz

  Katalog części zamiennych (2016-07)

  Pobierz

  Instrukcja obsługi PL (2016-06)

  SPOSOBY DOSTAWY

  Przesyłka kurierska: DHL (20kg)

  Czas oczekiwania: 2-3 dni

  Koszt: 27,06 PLN

  Odbiór osobisty: SIEDZIBA FIRMY

  Pn-Pt w godz.: 7:00 - 16:00

  Koszt: 0,00 PLN

  Porównywarka produktów