Przecinarka spalinowa HUSQVARNA K 760 Cut-n-Break

 • Producent

  HUSQVARNA

  Nr. Katalogowy

  HQ-967195701

  Termin realizacji

  2-3 dni

  Cena netto

  6 676,95 PLN

  Cena brutto

  8 212,65 PLN

  Dostawa

  Przesyłka kurierska DHL (12kg)

  Koszt: 27,06 PLN

  Odbiór osobisty SIEDZIBA FIRMY

  Koszt: 0,00 PLN

  Opcje leasingu

  Negocjuj cenę

  OPIS PRODUKTU

  Przecinarka Husqvarna K 760 Cut-n-Break posiada teraz nową, wydajniejszą tarczę Cut-n-Break z bardziej stabilnym korpusem. Maszyna pracuje etapami, przecinając ściany o grubości do 400 mm. Pomimo zastosowania typowego silnika o pojemności 73 cm3, technologia Cut-n-Break to duży krok w kierunku zwiększonej wydajności pracy. Przecinarkę charakteryzuje ponadto zmniejszony poziom hałasu oraz bardzo wydajny układ tłumienia drgań. Maszyna wyposażona jest w Active Air Filtration™ nowej generacji, jeden z najbardziej skutecznych na rynku systemów odśrodkowego oczyszczania powietrza, umożliwiający pracę nawet przez rok bez konieczności wymiany filtra. Użytkowanie i konserwacja przecinarki K 760 Cut-n-Break są bardzo proste, a koszty narzędzi i serwisu nie są wysokie. Maszyna posiada silnik X-Torq®, ograniczający emisję zanieczyszczeń nawet o 75%oraz zmniejszający zużycie paliwa o 20%. Air Purge oraz zawór dekompresyjny bardzo ułatwiają jej uruchamianie.

  Przecinarka dostarczana jest zmontowana, ze specjalnymi, opatentowanymi diamentowymi tarczami oraz wybierakiem urobku w praktycznym futerale. Tarcze Cut-n-Break nie mogą być używane do pracy na sucho. Silnik z technologią X-Torq wytwarza o 75 % mniej zanieczyszczeń, zużywa o 20 % mniej paliwa, a przy tym ma większą moc. Active Air Filtration(tm) to jeden z najbardziej wydajnych na rynku filtrów nowej generacji, umożliwiający pracę nawet przez rok (cięcie na sucho) bez konieczności wymiany filtra. Zintegrowany automatyczny system kompensacji filtra, pozwala zachować dużą moc i zmniejsza zużycie paliwa.

  Technologia Cut-n-Break to najlepszy wybór, gdy konieczne jest głębokie cięcie przy niskim koszcie narzędzi. Modele K 760 CnB oraz K4000 CnB umożliwiają cięcie na głębokość aż 400 mm z jednej strony. Dwie tarcze tnące z dużą prędkością tworzą rdzeń, który można po prostu odłamać za pomocą dołączonego do przecinarki wybijaka. Dzięki temu można ciąć materiał przy bardzo niskim koszcie narzędzi diamentowych i konserwacji. Do przecinarki dołączane są dwie tarcze i wybijak.

  Cena zawiera tarcze diamentowe EL 35 CNB (2 szt.)

  PARAMETRY TECHNICZNE

  producentHUSQVARNA
  typprzecinarka spalinowa ręczna
  masa [kg]9.60
  maksymalna średnica tarczy [mm]230
  otwór mocujący [mm]22.20
  głębokość cięcia [mm]400
  silnikHusqvarna-Dwusuw
  moc silnika [kW]3.70
  moc silnika [KM]5
  paliwomieszanka paliwowo-olejowa
  rozruchręczny
  gwarancja12 miesięcy

  FILMY

  PLIKI DO POBRANIA

  Pobierz

  Technika pracy Cut-n-Break

  Pobierz

  Katalog części zamiennych (2013-06)

  Pobierz

  Instrukcja obsługi PL (2010-01)

  SPOSOBY DOSTAWY

  Przesyłka kurierska: DHL (12kg)

  Czas oczekiwania: 2-3 dni

  Koszt: 27,06 PLN

  Odbiór osobisty: SIEDZIBA FIRMY

  Pn-Pt w godz.: 7:00 - 16:00

  Koszt: 0,00 PLN

  Porównywarka produktów