Przecinarka spalinowa HUSQVARNA K 770 12" DRY&CUT

 • Producent

  HUSQVARNA

  Nr. Katalogowy

  HQ-967942001

  Termin realizacji

  2-3 dni

  Cena netto

  6 400,80 PLN

  Cena brutto

  7 872,98 PLN

  Dostawa

  Przesyłka kurierska DHL (12kg)

  Koszt: 27,06 PLN

  Odbiór osobisty SIEDZIBA FIRMY

  Koszt: 0,00 PLN

  Opcje leasingu

  Negocjuj cenę

  OPIS PRODUKTU

  Husqvarna K 770 Dry Cut to lekka przecinarka przeznaczona do cięcia na sucho, która cechuje się sprawdzoną jakością standardowego modelu K 770, a dodatkowo ma funkcję odprowadzania pyłu. Model K 770 Dry Cut jest wyposażony w zintegrowaną obudowę wentylatora oraz charakteryzuje się silnym przepływem powietrza (170 m3/min), skutecznie usuwając pył i transportując go do worka, gdzie pozostaje zamknięty dzięki wbudowanej dyszy. Cechuje się imponującą maksymalną głębokością cięcia, która wynosi 122 mm i jest zbliżona do maszyny 14".

  Zwiększona głębokość cięcia została uzyskana dzięki cofniętej pozycji koła pasowego oraz 60 mm flansza zwiększająca głębokość cięcia do zakresu standardowych przecinarek z tarczą 350 mm. Zintegrowana przekładania zmniejsza obroty w celu zwiększenia transportu pyłu od operatora w stronę osłony a dalej do worka lub odkurzacza przemysłowego. 

  Mocny wielorowkowy pasek klinowy wraz z naszym bezobsługowym rozrusznikiem DuraStarter™ i wydajnym systemem filtrowania Active Air Filtration™ zapewniają długą pracę bez przestojów. Wyjątkowa konstrukcja gaźnika, cylindra i elektronicznego układu zapłonowego wraz z pompką paliwową i zaworem dekompresyjnym zapewniają łatwe uruchamianie. Optymalna sprawność silnika dzięki wydajnej konstrukcji cylindra, elektronicznemu układowi zapłonowemu i technologii X-Torq. Spowalniacz tarczy - skraca czas zatrzymywania się tarczy po wyłączeniu maszyny, dzięki czemu można szybko przejść do kolejnego zadania. Cięcie blisko ścian i podłóg - możliwe dzięki odwracanemu ramieniu tnącemu.

  Zoptymalizowany, cyfrowy układ zapłonowy zapewnia zoptymalizowaną, mocną iskrę z idealnym czasem zapłonu, umożliwiając łatwy rozruch i wydajne spalanie. Bezobsługowy filtr powietrza - filtr należy regularnie sprawdzić i wymienić wyłącznie w sytuacji, gdy użytkownik zauważy spadek mocy. Możliwość stosowania różnych wrzecion - dwustronna tuleja umożliwia użycie tarcz o otworze zarówno 20 mm, jak i 25,4 mm. Bezobsługowy rozrusznik zabezpieczony przed zanieczyszczeniami rozrusznik z zamkniętymi hermetycznie sprężyną zwrotną i łożyskiem koła pasowego w zasadzie nie wymaga konserwacji. Ponadto wyposażony jest w wytrzymałą linkę.

  W zestawie worek na pył. Cena nie obejmuje narzędzia tnącego. 

  PARAMETRY TECHNICZNE

  producentHUSQVARNA
  typprzecinarka spalinowa ręczna
  masa [kg]11.90
  maksymalna średnica tarczy [mm]300
  otwór mocujący [mm]25.40
  głębokość cięcia [mm]122
  silnikHusqvarna-Dwusuw
  moc silnika [kW]3.70
  moc silnika [KM]4.96
  paliwomieszanka paliwowo-olejowa
  rozruchręczny
  gwarancja12 miesięcy

  FILMY

  PLIKI DO POBRANIA

  Pobierz

  Katalog części zamiennych

  Pobierz

  Instrukcja obsługi PL

  SPOSOBY DOSTAWY

  Przesyłka kurierska: DHL (12kg)

  Czas oczekiwania: 2-3 dni

  Koszt: 27,06 PLN

  Odbiór osobisty: SIEDZIBA FIRMY

  Pn-Pt w godz.: 7:00 - 16:00

  Koszt: 0,00 PLN

  Porównywarka produktów