Przecinarka spalinowa HUSQVARNA K 770 12" VAC

 • Producent

  HUSQVARNA

  Nr. Katalogowy

  HQ-967860701

  Termin realizacji

  2-3 dni

  Cena netto

  5 355,00 PLN

  Cena brutto

  6 586,65 PLN

  Dostawa

  Przesyłka kurierska DHL (12kg)

  Koszt: 27,06 PLN

  Odbiór osobisty SIEDZIBA FIRMY

  Koszt: 0,00 PLN

  Opcje leasingu

  Negocjuj cenę

  OPIS PRODUKTU

  Husqvarna K 770 VAC to lekka przecinarka przeznaczona do cięcia na sucho, która cechuje się mocą oraz wszystkimi właściwościami standardowego modelu K 770, przy czym ma funkcję odprowadzania pyłu. Dzięki łatwemu w podłączaniu przewodowi 2" pył jest skutecznie transportowany do zewnętrznego kolektora pyłu. Model K 770 VAC cechuje się imponującą maksymalną głębokością cięcia, która wynosi 122 mm i jest zbliżona do maszyny 14". Pasuje do modelu kolektora pyłu Husqvarna S 26.

  Zwiększona głębokość cięcia została uzyskana dzięki cofniętej pozycji koła pasowego oraz 60 mm flansza zwiększająca głębokość cięcia do zakresu standardowych przecinarek z tarczą 350 mm. Zintegrowana przekładania zmniejsza obroty w celu zwiększenia transportu pyłu od operatora w stronę osłony a dalej do worka lub odkurzacza przemysłowego. 

  Budując na dobrej reputacji i niezawodności naszych przecinarek, dodaliśmy nowe, starannie wybrane funkcje i udogodnienia, dzięki którym obsługa przecinarki K 770 da Ci jeszcze więcej satysfakcji. Postęp i tradycja - łączymy je od samego początku, czyli od roku 1958. To część naszego dziedzictwa, dlatego w przyszłości będziemy nadal dostarczać Ci kultowe przecinarki.

  Elektroniczny moduł zapłonu został usprawniony, aby zapewniać mocną iskrę w optymalnym czasie, umożliwiając łatwy rozruch i wydajne spalanie. Nowo opracowana tłoczona skrzynia korbowa ze stopu magnezu wyposażona została w trzy śruby mocujące głowicę tnącą, co zapewnia większą wytrzymałość na skręcanie niż wcześniejsze mocowanie dwiema śrubami. Sprężynowy, półautomatyczny układ SmartTension™ w prosty sposób zapewnia prawidłowe napięcie pasa w każdym momencie. Umożliwia to optymalne przenoszenie mocy, przy minimalnym zużyciu i maksymalnym zwiększeniu trwałości użytkowej pasa. Wentylator chłodzący sprzęgło obniża temperaturę roboczą wewnątrz osłony pasa, wydłużając trwałość użytkową części składowych przekładni, w tym pasa napędowego.

  Mocny wielorowkowy pasek klinowy wraz z naszym bezobsługowym rozrusznikiem DuraStarter™ i wydajnym systemem filtrowania Active Air Filtration™ zapewniają długą pracę bez przestojów. Lekka, kompaktowa i mocna maszyna o doskonałym stosunku mocy do ciężaru.

  Cena nie obejmuje narzędzia tnącego i odkurzacza.

  PARAMETRY TECHNICZNE

  producentHUSQVARNA
  typprzecinarka spalinowa ręczna
  masa [kg]11
  maksymalna średnica tarczy [mm]300
  otwór mocujący [mm]25.40
  głębokość cięcia [mm]122
  silnikHusqvarna-Dwusuw
  moc silnika [kW]3.70
  moc silnika [KM]4.96
  paliwomieszanka paliwowo-olejowa
  rozruchręczny
  gwarancja12 miesięcy

  FILMY

  PLIKI DO POBRANIA

  Pobierz

  Instrukcja obsługi PL

  Pobierz

  Katalog części zamiennych

  SPOSOBY DOSTAWY

  Przesyłka kurierska: DHL (12kg)

  Czas oczekiwania: 2-3 dni

  Koszt: 27,06 PLN

  Odbiór osobisty: SIEDZIBA FIRMY

  Pn-Pt w godz.: 7:00 - 16:00

  Koszt: 0,00 PLN

  Porównywarka produktów