Przecinarka spalinowa HUSQVARNA K 770 14" OilGuard

 • Producent

  HUSQVARNA

  Nr. Katalogowy

  HQ-967691101

  Termin realizacji

  2-3 dni

  Cena netto

  4 621,05 PLN

  Cena brutto

  5 683,89 PLN

  Dostawa

  Przesyłka kurierska DHL (12kg)

  Koszt: 27,06 PLN

  Odbiór osobisty SIEDZIBA FIRMY

  Koszt: 0,00 PLN

  Negocjuj cenę

  OPIS PRODUKTU

  Dlaczego miałbym wybrać nową przecinarkę Husqvarna K 770? Ponieważ została zaprojektowana tak, aby przewyższać Twoje oczekiwania. Tworzono ją na podstawie kilkudziesięciu lat doświadczeń i opinii setek tysięcy użytkowników przecinarek Husqvarna z całego świata. Ta przecinarka bazuje na wszystkich wypróbowanych cechach i funkcjach, które doceniałeś u jej poprzedniczek.

  Budując na dobrej reputacji i niezawodności naszych przecinarek, dodaliśmy nowe, starannie wybrane funkcje i udogodnienia, dzięki którym obsługa przecinarki K 770 da Ci jeszcze więcej satysfakcji. Postęp i tradycja - łączymy je od samego początku, czyli od roku 1958. To część naszego dziedzictwa, dlatego w przyszłości będziemy nadal dostarczać Ci kultowe przecinarki.

  Elektroniczny moduł zapłonu został usprawniony, aby zapewniać mocną iskrę w optymalnym czasie, umożliwiając łatwy rozruch i wydajne spalanie. Nowo opracowana tłoczona skrzynia korbowa ze stopu magnezu wyposażona została w trzy śruby mocujące głowicę tnącą, co zapewnia większą wytrzymałość na skręcanie niż wcześniejsze mocowanie dwiema śrubami. Sprężynowy, półautomatyczny układ SmartTension™ w prosty sposób zapewnia prawidłowe napięcie pasa w każdym momencie. Umożliwia to optymalne przenoszenie mocy, przy minimalnym zużyciu i maksymalnym zwiększeniu trwałości użytkowej pasa. Wentylator chłodzący sprzęgło obniża temperaturę roboczą wewnątrz osłony pasa, wydłużając trwałość użytkową części składowych przekładni, w tym pasa napędowego.

  Mocny wielorowkowy pasek klinowy wraz z naszym bezobsługowym rozrusznikiem DuraStarter™ i wydajnym systemem filtrowania Active Air Filtration™ zapewniają długą pracę bez przestojów. Lekka, kompaktowa i mocna maszyna o doskonałym stosunku mocy do ciężaru.

  OilGuard - Olej OilGuard to produkt wysokiej jakości, opracowany z myślą o pracy w miejscach o dużym zapyleniu, np. na placu budowy, idealny do silników dwusuwowych, chłodzonych powietrzem. Zapobiega uszkodzeniu silnika na skutek zastosowania niewłaściwej mieszanki paliwa i oleju.

  Cena nie obejmuje narzędzia tnącego (tarczy diamentowej).

  PARAMETRY TECHNICZNE

  producentHUSQVARNA
  typprzecinarka spalinowa ręczna
  masa [kg]10.10
  maksymalna średnica tarczy [mm]350
  otwór mocujący [mm]25.40
  głębokość cięcia [mm]125
  silnikHusqvarna-Dwusuw
  moc silnika [kW]3.70
  moc silnika [KM]4.96
  paliwomieszanka paliwowo-olejowa
  rozruchręczny
  gwarancja12 miesięcy

  FILMY

  PLIKI DO POBRANIA

  Pobierz

  Instrukcja obsługi PL

  Pobierz

  Katalog części zamiennych

  SPOSOBY DOSTAWY

  Przesyłka kurierska: DHL (12kg)

  Czas oczekiwania: 2-3 dni

  Koszt: 27,06 PLN

  Odbiór osobisty: SIEDZIBA FIRMY

  Pn-Pt w godz.: 7:00 - 16:00

  Koszt: 0,00 PLN

  Porównywarka produktów