Przecinarka spalinowa HUSQVARNA K 970 14"

 • Bestseller
   

  Producent

  HUSQVARNA

  Nr. Katalogowy

  HQ-967348001

  Termin realizacji

  24h

  Cena netto

  4 957,05 PLN

  Cena brutto

  6 097,17 PLN

  Dostawa

  Przesyłka kurierska DHL (15kg)

  Koszt: 27,06 PLN

  Odbiór osobisty SIEDZIBA FIRMY

  Koszt: 0,00 PLN

  Negocjuj cenę

  OPIS PRODUKTU

  Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 4090 zł netto

  Nowa wersja uniwersalnej przecinarki, umożliwiająca głębokie cięcie do 125 mm. Bardzo wydajna i prosta w użyciu dzięki dużej mocy, małemu ciężarowi i dobremu wyważeniu. Łatwe uruchamianie i ergonomiczna konstrukcja. Przecinarkę Husqvarna K 970 charakteryzuje wyjątkowy stosunek ciężaru do mocy. Maszyna wyposażona jest w Active Air Filtration™ nowej generacji, jeden z najbardziej skutecznych na rynku systemów odśrodkowego oczyszczania powietrza, umożliwiający pracę nawet przez rok bez konieczności wymiany filtra, oraz w SmartCarb, zintegrowany automatyczny system kompensacji filtra. Posiada ona także bardzo wydajny układ tłumienia drgań. 

  K 970 posiada silnik X-Torq, ograniczający emisję zanieczyszczeń nawet o 75% i zmniejszający zużycie paliwa o 20% oraz DuraStarter™ − uszczelniony rozrusznik, zwiększający jej trwałość i niezawodność. Air Purge i zawór dekompresyjny bardzo ułatwiają uruchamianie. Przecinarka posiada nowy, ergonomiczny tylny uchwyt dobrze dopasowany do sylwetki operatora, z łatwymi w obsłudze przyciskami. K 970 nadaje się doskonale do bardziej intensywnego cięcia betonu i kamienia podczas remontów, prac przy budowie i przebudowie. Świetnie sprawdza się również przy wykonywaniu i dopasowywaniu otworów na drzwi czy okna, a także podczas cięcia rur, asfaltu i metalu.

  X-Torq - silnik z technologią X-Torq wytwarza o 75 % mniej zanieczyszczeń, zużywa o 20 % mniej paliwa, a przy tym ma większą moc. Opatentowany, zabezpieczający przed dostawaniem się pyłu uszczelniony rozrusznik.
  DuraStarterTM także charakteryzuje się wytrzymałą linką zapewniającą większą niezawodność i trwałość. W efekcie rozrusznik pozostaje bezobsługowy co zapewnia maszynie długą żywotność. Uszczelniony rozrusznik z wytrzymałą linką, zmniejsza ryzyko przestojów i zapewnia większą niezawodność i trwałość. EasyStart - powoduje, że rozruch staje się łatwiejszy o 50% dzięki redukcji sprężania w cylindrze

  Wszystkie przecinarki Husqvarny K 970 wyposażone są w nowy, wytrzymały zestaw do cięcia na mokro o niskim zużyciu wody. Dwustronne ramię tnące oraz uszczelniona obudowa zabezpieczająca pasek przed pyłem itp., zwiększając jego trwałość. Hermetyczna obudowa paska napędowego redukuje jego poślizg i zużycie. Nasz system tłumienia drgań redukuje drgania uchwytów, by maszyny można było użytkować wygodnie i przez dłuższy czas. Oddalone od siebie uchwyty umożliwiają przyjęcie wygodnej pozycji podczas pracy i ograniczają zbędny wysiłek. Uchwyty i korpus maszyny są skonstruowane w sposób umożliwiający użytkownikowi trzymanie maszyny blisko ciała, co ułatwia obsługę i kontrolę nad maszyną. DEX, nowy system eliminacji pyłu, umożliwia czystsze cięcie przy mniejszym zużyciu wody i zmniejszonej produkcji ścieru. Nowy Active Air Filtration™ jest obecnie na rynku jednym z najbardziej efektywnych systemów oczyszczania powietrza, umożliwiającym pracę (na sucho) bez konieczności serwisowania filtrów nawet przez rok. Silnik z technologią X-Torq wytwarza o 75% mniej zanieczyszczeń, zużywa o 20% mniej paliwa, a przy tym ma większą moc.

  DuraStarter™, uszczelniony rozrusznik z wytrzymałą linką, zmniejsza ryzyko przestojów i zapewnia większą niezawodność i trwałość maszyny. SmartCarb™, zintegrowany automatyczny system kompensacji filtra, pozwala zachować dużą moc i zmniejsza zużycie paliwa. Łatwy rozruch z pompką paliwa i zaworem dekompresyjnym.
  Wielorowkowy pasek klinowy zapewnia lepsze przenoszenie mocy, nie wymaga tak częstego napinania i jest znacznie trwalszy. Wydajny układ tłumienia drgań utrzymuje poziom drgań poniżej 5 m/s², zapewniając większy komfort pracy. Wskaźnik poziomu paliwa w zbiorniku pomaga unikać niepotrzebnych przestojów.

  PARAMETRY TECHNICZNE

  producentHUSQVARNA
  typprzecinarka spalinowa ręczna
  masa [kg]11
  maksymalna średnica tarczy [mm]350
  otwór mocujący [mm]25.40
  głębokość cięcia [mm]125
  silnikHusqvarna-Dwusuw
  moc silnika [kW]4.80
  moc silnika [KM]6.44
  paliwomieszanka paliwowo-olejowa
  rozruchręczny
  gwarancja12 miesięcy

  FILMY

  PLIKI DO POBRANIA

  Pobierz

  Wykaz części zamiennych (2016-07)

  Pobierz

  Instrukcja obsługi PL (2015-10)

  SPOSOBY DOSTAWY

  Przesyłka kurierska: DHL (15kg)

  Czas oczekiwania: 24h

  Koszt: 27,06 PLN

  Odbiór osobisty: SIEDZIBA FIRMY

  Pn-Pt w godz.: 7:00 - 16:00

  Koszt: 0,00 PLN

  Porównywarka produktów