Zestaw hydrauliczny HYCON HPP06 + HH15

 • Producent

  HYCON

  Nr. Katalogowy

  HC-2020006 + 1010015 + 4040008

  Termin realizacji

  7 dni

  Cena netto

  21 237,01 PLN

  Cena brutto

  26 121,53 PLN

  Dostawa

  Przesyłka kurierska DHL (85kg)

  Koszt: 258,30 PLN

  Odbiór osobisty SIEDZIBA FIRMY

  Koszt: 0,00 PLN

  Negocjuj cenę

  OPIS PRODUKTU

  Zestaw hydrauliczny HYCON w skład którego wchodzą: 
  - Agregat hydrauliczny HPP06
  - Młot hydrauliczny HH15 z narzędziem roboczym 
  - Wąż hydrauliczny 6m
  - Narzędzie robocze (szpicak 25x108mm)

  Seria HH firmy HYCON to kompletna linia ręcznych młotów hydraulicznych. Charakteryzują się one wyjątkowymi osiągami w porównaniu do konwencjonalnych narzędzi elektrycznych, pneumatycznych i spalinowych . Seria HH pod względem osiągów należy do najlepszych na rynku.

  Młoty HYCON wykonują pracę szybciej i efektywniej, więc oszczędzasz czas i pieniądze od pierwszego dnia pracy. Seria HH została zaprojektowana, wyprodukowana i przetestowana w Danii. Stworzona do różnych zadań wykonywanych w bardzo trudnych warunkach. HYCON nie uznaje kompromisów technologicznych i projektowych. Stosuje tylko najlepsze i najmocniejsze podzespoły, by zapewnić długą, bezawaryjną i wydajną pracę. Seria HH to praca niezależna od warunków pogodowych. Nie zamarza w zimie i może być używana pod wodą. Agregaty hydrauliczne HYCON HPP są doskonałym źródłem zasilania dla narzędzi serii HH. Młoty mogą jednak być zasilane z innych układów hydraulicznych takich jak koparki, ładowarki itp.

  Jeśli nigdy nie pracowałeś młotem hydraulicznym, wyjaśnienie jest proste: wiesz co posiadasz i czujesz się niepewny, myśląc o przejściu na systemy hydrauliczne. Siła przyzwyczajenia jest zrozumiała – HYCON o tym doskonale wie! Moc, wydajność, niezawodność i trwałość to najważniejsze cechy urządzeń hydraulicznych HYCON. Agregat hydrauliczny HYCON HPP06 z silnikiem benzynowym HONDA GX200 o mocy 6KM posiada takie same możliwości jak kompresor z silnikiem Diesla o mocy 20KM, a 15 kilogramowy młot hydrauliczny posiada taką samą lub większą moc jak młot pneumatyczny. Innymi słowy, nowoczesny zestaw hydrauliczny zapewnia dużo większą wydajność, przy jednocześnie dużo niższych kosztach zakupu i eksploatacji.

  HYCON HPP06 wyposażony jest w silnik benzynowy Honda GX200 z ręcznym rozruchem oraz pompę hydrauliczną zębatą, która zapewnia przepływ oleju hydraulicznego na poziomie 18l/min przy maksymalnym ciśnieniu 110 bar (ciśnienie robocze 100 bar). Jednostka waży tylko 54 kg i jest wyposażona w koła transportowe ułatwiające przemieszczenie stacji hydraulicznej w obrębie budowy. Dodatkowo cała jednostka napędowa zabezpieczona jest solidną ramą ochronną uniemożliwiając uszkodzenie urządzenia.

  Ponadto, stacja HPP06 posiada funkcję HYCON-POR (Power on Request) jest to system automatycznej regulacji obrotów silnika, który jest związany z zapotrzebowaniem na moc hydrauliczną. W sytuacji kiedy operator nie potrzebuje pełnej mocy, agregat przechodzi do pracy na biegu jałowym, obroty silnika przyspieszają gdy narzędzie zostaje ponownie uruchomione. Rozwiązanie to pozwala zmniejszyć poziom zużycia paliwa oraz nie obciążać niepotrzebnie maszyny zwiększając jej żywotność.

  PARAMETRY TECHNICZNE

  producentHYCON
  typzestaw hydrauliczny
  typ napęduspalinowy - benzynowy
  waga zestawu [kg]młot 17kg + agregat 68kg
  silnikHonda GX200
  moc silnika [KM]6
  rozruchręczny
  siła udaru [Joule]60
  przepływ oleju20 l/min
  max. ciśnienie [bar]150
  ciśnienie robocze [bar]120
  uchwyt narzędzia25x108 mm
  system P-O-R (Power On Requeste)NIE
  rękojeściamortyzowane (ergonomiczne)
  częstotliwość (przy 20 l/min) [1/min]1560
  poziom wibracji [m/s2]4.80
  poziom ciśnienia akustycznego (ISO11201) Lp [db(A)]96
  gwarancja12 miesięcy

  FILMY

  PLIKI DO POBRANIA

  Pobierz

  Katalog części zamiennych HH15

  Pobierz

  Katalog części zamiennych HPP06

  Pobierz

  Instrukcja obsługi HH15 - EN

  Pobierz

  Instrukcja obsługi HPP06 - EN

  Pobierz

  Katalog HYCON PL

  SPOSOBY DOSTAWY

  Przesyłka kurierska: DHL (85kg)

  Czas oczekiwania: 7 dni

  Koszt: 258,30 PLN

  Odbiór osobisty: SIEDZIBA FIRMY

  Pn-Pt w godz.: 7:00 - 16:00

  Koszt: 0,00 PLN

  Porównywarka produktów