Masz pytania? Pomożemy! 61 832 40 34

Zagęszczarka WEBER CR 3/60 Hd

Producent

WEBER

Nr. Katalogowy

WB-116152

Termin realizacji

2-3 dni

Cena na zapytanie:

OPIS PRODUKTU

Zagęszczarka rewersyjna CR 3 niezastąpiona jest w pracach ogrodowych i na terenach zieleni oraz w budownictwie drogowym i inżynieryjnym. Nowoczesna maszyna charakteryzuje się wysoką jakością, wydajnością i niezawodnością. Ważnymi elementami maszyny są sprzęgło samoczynnie napinające pasek klinowy, rama ochronna silnika, uchwyt podnośnikowy i precyzyjna, hydrauliczna przekładnia kierunku posuwu przód – tył. Umieszczenie linki gazu i przewodu hydraulicznego wewnątrz dyszla sterowania podkreślają bezpieczeństwo eksploatacyjne.

Wysoki komfort obsługi, optymalna wydajność zagęszczania i solidna jakość: to wymagania którym w pełni odpowiadają zagęszczarki gruntu serii CR 3. Minimalne obciążenie operatora drganiami przenoszonymi na ręce, harmonijne właściwości posuwu i dobra zdolność pokonywania wzniesień zapewniają wysoki komfort obsługi. Duże siły odśrodkowe i bezstopniowe hydrauliczne przełączanie kierunku posuwu przód – tył, są podstawą optymalnego zagęszczania prawie wszystkich materiałów stosowanych w ziemnych pracach budowlanych. Uniwersalne zastosowanie maszyn, przykładowo także do zagęszczania kostki brukowej, zapewnia ich częstą eksploatację przez firmy wynajmujące. Długotrwałe zachowanie wysokiej jakości przejawia się w wielu detalach, jak przykładowo rama ochronna silnika z dodatkową osłoną, sprzęgło samoczynnie napinające pasek klinowy i oczywiście 24-o miesięczny okres gwarancji.

CR 3 to jedna z najlepszych zagęszczarek dwukierunkowych w klasie 200 kg na rynku. To bezawaryjna zagęszczarka z płytą denną wykonaną z odlewu, inteligentnym wibratorem dostosowującym wysokość skoku oraz prędkość posuwu do ubijanego materiału. 24 miesięczna gwarancja potwierdzająca wysoką jakość i całkowitą bezawaryjność.

PARAMETRY TECHNICZNE

producentWEBER
typzagęszczarka dwukierunkowa
waga [kg]209
siła wymuszająca [kN]35
częstotliwość [Hz]80
typ silnikaBenzynowy (4-suw)
model silnikaHonda GX270
moc silnika [kW]6.30
moc silnika [KM]8.60
rozruchręczny
prędkość robocza [m/min]20
szerokość robocza [mm]600
gwarancja24 miesiące

SPOSOBY DOSTAWY

Przesyłka kurierska: DHL (200kg)

Czas oczekiwania: 2-3 dni

Koszt: 258,30 PLN

Odbiór osobisty: SIEDZIBA FIRMY

Pn-Pt w godz.: 7:00 - 16:00

Koszt: 0,00 PLN