Przecinarka spalinowa HUSQVARNA K 970 14" ZESTAW L

Promocja
 
Bestseller
 
Super cena
 

Producent

HUSQVARNA

Nr. Katalogowy

K970=ZES-L

Termin realizacji

24h

Cena netto

5 350,00 PLN

4 590,00 PLN

Cena brutto

6 580,50 PLN

5 645,70 PLN

Dostawa

Przesyłka kurierska DHL (15kg)

Koszt: 27,06 PLN

Odbiór osobisty SIEDZIBA FIRMY

Koszt: 0,00 PLN

Negocjuj cenę

OPIS PRODUKTU

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 4590 zł netto

Zestaw składa się z 3 produktów : Przecinarka K970 14", tarcza 350mm TACTI-CUT S50+ do cięcia betonu, 1l oleju do mieszanki Husqvarna.

Nowa wersja uniwersalnej przecinarki, umożliwiająca głębokie cięcie do 125 mm. Bardzo wydajna i prosta w użyciu dzięki dużej mocy, małemu ciężarowi i dobremu wyważeniu. Łatwe uruchamianie i ergonomiczna konstrukcja. Przecinarkę Husqvarna K 970 charakteryzuje wyjątkowy stosunek ciężaru do mocy. Maszyna wyposażona jest w Active Air Filtration™ nowej generacji, jeden z najbardziej skutecznych na rynku systemów odśrodkowego oczyszczania powietrza, umożliwiający pracę nawet przez rok bez konieczności wymiany filtra, oraz w SmartCarb, zintegrowany automatyczny system kompensacji filtra. Posiada ona także bardzo wydajny układ tłumienia drgań. 

K 970 posiada silnik X-Torq, ograniczający emisję zanieczyszczeń nawet o 75% i zmniejszający zużycie paliwa o 20% oraz DuraStarter™ − uszczelniony rozrusznik, zwiększający jej trwałość i niezawodność. Air Purge i zawór dekompresyjny bardzo ułatwiają uruchamianie. Przecinarka posiada nowy, ergonomiczny tylny uchwyt dobrze dopasowany do sylwetki operatora, z łatwymi w obsłudze przyciskami. K 970 nadaje się doskonale do bardziej intensywnego cięcia betonu i kamienia podczas remontów, prac przy budowie i przebudowie. Świetnie sprawdza się również przy wykonywaniu i dopasowywaniu otworów na drzwi czy okna, a także podczas cięcia rur, asfaltu i metalu.

X-Torq - silnik z technologią X-Torq wytwarza o 75 % mniej zanieczyszczeń, zużywa o 20 % mniej paliwa, a przy tym ma większą moc. Opatentowany, zabezpieczający przed dostawaniem się pyłu uszczelniony rozrusznik.
DuraStarterTM także charakteryzuje się wytrzymałą linką zapewniającą większą niezawodność i trwałość. W efekcie rozrusznik pozostaje bezobsługowy co zapewnia maszynie długą żywotność. Uszczelniony rozrusznik z wytrzymałą linką, zmniejsza ryzyko przestojów i zapewnia większą niezawodność i trwałość. EasyStart - powoduje, że rozruch staje się łatwiejszy o 50% dzięki redukcji sprężania w cylindrze

Wszystkie przecinarki Husqvarny K 970 wyposażone są w nowy, wytrzymały zestaw do cięcia na mokro o niskim zużyciu wody. Dwustronne ramię tnące oraz uszczelniona obudowa zabezpieczająca pasek przed pyłem itp., zwiększając jego trwałość. Hermetyczna obudowa paska napędowego redukuje jego poślizg i zużycie. Nasz system tłumienia drgań redukuje drgania uchwytów, by maszyny można było użytkować wygodnie i przez dłuższy czas. Oddalone od siebie uchwyty umożliwiają przyjęcie wygodnej pozycji podczas pracy i ograniczają zbędny wysiłek. Uchwyty i korpus maszyny są skonstruowane w sposób umożliwiający użytkownikowi trzymanie maszyny blisko ciała, co ułatwia obsługę i kontrolę nad maszyną. DEX, nowy system eliminacji pyłu, umożliwia czystsze cięcie przy mniejszym zużyciu wody i zmniejszonej produkcji ścieru. Nowy Active Air Filtration™ jest obecnie na rynku jednym z najbardziej efektywnych systemów oczyszczania powietrza, umożliwiającym pracę (na sucho) bez konieczności serwisowania filtrów nawet przez rok. Silnik z technologią X-Torq wytwarza o 75% mniej zanieczyszczeń, zużywa o 20% mniej paliwa, a przy tym ma większą moc.

DuraStarter™, uszczelniony rozrusznik z wytrzymałą linką, zmniejsza ryzyko przestojów i zapewnia większą niezawodność i trwałość maszyny. SmartCarb™, zintegrowany automatyczny system kompensacji filtra, pozwala zachować dużą moc i zmniejsza zużycie paliwa. Łatwy rozruch z pompką paliwa i zaworem dekompresyjnym.
Wielorowkowy pasek klinowy zapewnia lepsze przenoszenie mocy, nie wymaga tak częstego napinania i jest znacznie trwalszy. Wydajny układ tłumienia drgań utrzymuje poziom drgań poniżej 5 m/s², zapewniając większy komfort pracy. Wskaźnik poziomu paliwa w zbiorniku pomaga unikać niepotrzebnych przestojów.

PARAMETRY TECHNICZNE

producentHUSQVARNA
typprzecinarka spalinowa ręczna
masa [kg]11
maksymalna średnica tarczy [mm]350
otwór mocujący [mm]25.40
głębokość cięcia [mm]125
silnikHusqvarna-Dwusuw
moc silnika [kW]4.80
moc silnika [KM]6.44
paliwomieszanka paliwowo-olejowa
rozruchręczny
gwarancja12 miesięcy

SPOSOBY DOSTAWY

Przesyłka kurierska: DHL (15kg)

Czas oczekiwania: 24h

Koszt: 27,06 PLN

Odbiór osobisty: SIEDZIBA FIRMY

Pn-Pt w godz.: 7:00 - 16:00

Koszt: 0,00 PLN

Porównywarka produktów