Sprężarka spalinowa KAESER M59 PE

Producent

KAESER

Nr. Katalogowy

KA-M59PE

Termin realizacji

wymaga potwierdzenia

Cena na zapytanie:

OPIS PRODUKTU

Wytrzymała i niezawodna, potężna kombinacja wysoce wydajnej śruby i nowoczesnych rozwiązań technicznych KAESER z energooszczędnym profilem SIGMA i przyjaznym dla środowiska silnikiem - certyfikowanym zgodnie z normą EU Stage V - zapewnia imponującą oszczędność paliwa przy najniższych możliwych poziomach emisji. Ta solidna maszyna jest dostępna w dwóch różnych wariantach: wersja wyposażona w obudowę odporną na uderzenia wykonaną z polietylenu idealnie sprawdza się w najtrudniejszych warunkach, natomiast lekka wersja z aluminiowymi komponentami, ważąca zaledwie 750 kg, jest niezwykle elastyczna, jeśli chodzi o transport. Obie wersje posiadają jeden element wspólny - absolutna elastyczność operacyjna dzięki wydajnemu sterowaniu PV.

KAESER MOBILAIR M 59 to elastyczna maszyna, która pozwala wybrać zakres wydajności i ciśnienia w zależności od oczekiwań i zastosowań. Sprężarka w lekkiej wersji bez hamulca najazdowego jest szczególnie przydatna dla tych, którzy nie posiadają odpowiedniego prawa jazdy, waży poniżej 750 kg i do jej holowania nie jest wymagane specjalne pozwolenie na przyczepę. Jeżeli jesteś użytkownikiem, który oczekuje więcej możesz wybrać wersję z z obudową PE i hamulcem najazdowym (ta wersja waży powyżej 750 kg). M59 jest również dostępna w wersji stacjonarnej - na ramie lub płozach. 

Elektronicznie sterowana funkcja uruchamiania w połączeniu z możliwość ręcznego przełączania z biegu jałowego na pełne obciążenie, zapewnia niezawodny rozruch w niskich temperaturach. Ponadto system monitoringu w razie potrzeby może automatycznie wyłączyć sprężarkę. MOBILAIR M 59 jest dobrze wyposażony, aby stawić czoła pracy w trudnych warunkach. Wszystkie sprężarki spalinowe marki KAESER są produkowane w siedzibie firmy w Coburgu w Północnej Bawarii w Niemczech. 

Maszyna korzysta z najnowocześniejszego elektronicznego zarządzania silnikiem, ten zaawansowany sterownik sprężarki zapewnia optymalizację dostępność sprężonego powietrza i oszczędność paliwa. Funkcje obejmują tryb pracy wyświetlacz, intuicyjny interfejs użytkownika oraz monitorowanie i system diagnostyki. 

Sprężarka KAESER M59 dostępna jest w dwóch wersjach ciśnieniowych 10 i 14 bar. Ciśnienie można zmniejszać o 0,1 bara, aż do 6 bar, zwiększając tym samym wydajność. Aby temu zapobiec, funkcję regulacji ciśnienia można również wyłączyć elektronicznie.

PARAMETRY TECHNICZNE

producentKAESER
typśrubowa sprężarka powietrza
typ napęduspalinowy - Diesel
ciśnienie robocze [bar]10 - 14
ciśnienie - wydajność10 bar-5,5 m3/min - 14 bar-4,7 m3/min
wydajność [m3/min]5.50
silnikHatz - Diesel
model silnika3H50TICD
moc silnika [kW]42
chłodzenie silnikacieczą
max. prędkość obr. silnika [obr/min]2700
pojemność zbiornika paliwa [L]60
typ obudowytworzywo sztuczne (PE)
poziom mocy akustycznej<=98 db(A)
poziom hałasu [db(A)]69
wyjście powietrza2xG3/4 + 1xG1
gwarancja24 miesiące

SPOSOBY DOSTAWY

Przesyłka kurierska: DHL (900kg)

Czas oczekiwania: wymaga potwierdzenia

Koszt: 381,30 PLN

Odbiór osobisty: SIEDZIBA FIRMY

Pn-Pt w godz.: 7:00 - 16:00

Koszt: 0,00 PLN

Porównywarka produktów