Zestaw hydrauliczny 85 Joule HYCON HPP09 + HH25

 • Promocja
   
  Bestseller
   
  Super cena
   

  Producent

  HYCON

  Nr. Katalogowy

  HC-2020009 + 1010125 + 4040008

  Termin realizacji

  7 dni

  Cena netto

  24 834,83 PLN

  21 690,00 PLN

  Cena brutto

  30 546,83 PLN

  26 678,70 PLN

  Dostawa

  Przesyłka kurierska DHL (100kg)

  Koszt: 258,30 PLN

  Odbiór osobisty SIEDZIBA FIRMY

  Koszt: 0,00 PLN

  Opcje leasingu

  Negocjuj cenę

  OPIS PRODUKTU

  Zestaw hydrauliczny HYCON w skład którego wchodzą: 
  - Agregat hydrauliczny HPP09
  - Młot hydrauliczny HH25 20l
  - Wąż hydrauliczny 6m

  Seria HH firmy HYCON to kompletna linia ręcznych młotów hydraulicznych. Charakteryzują się one wyjątkowymi osiągami w porównaniu do konwencjonalnych narzędzi elektrycznych, pneumatycznych i spalinowych . Seria HH pod względem osiągów należy do najlepszych na rynku.

  Młoty HYCON wykonują pracę szybciej i efektywniej, więc oszczędzasz czas i pieniądze od pierwszego dnia pracy. Seria HH została zaprojektowana, wyprodukowana i przetestowana w Danii. Stworzona do różnych zadań wykonywanych w bardzo trudnych warunkach. HYCON nie uznaje kompromisów technologicznych i projektowych. Stosuje tylko najlepsze i najmocniejsze podzespoły, by zapewnić długą, bezawaryjną i wydajną pracę. Seria HH to praca niezależna od warunków pogodowych. Nie zamarza w zimie i może być używana pod wodą. Agregaty hydrauliczne HYCON HPP są doskonałym źródłem zasilania dla narzędzi serii HH. Młoty mogą jednak być zasilane z innych układów hydraulicznych takich jak koparki, ładowarki itp.

  Jeśli nigdy nie pracowałeś młotem hydraulicznym, wyjaśnienie jest proste: wiesz co posiadasz i czujesz się niepewny, myśląc o przejściu na systemy hydrauliczne. Siła przyzwyczajenia jest zrozumiała – HYCON o tym doskonale wie! Moc, wydajność, niezawodność i trwałość to najważniejsze cechy urządzeń hydraulicznych HYCON.

  Agregat hydrauliczny HYCON HPP09 z silnikiem benzynowym HONDA GX270 o mocy 9KM posiada takie same możliwości jak kompresor z silnikiem Diesla o mocy 25KM, a 20 kilogramowy młot hydrauliczny posiada taką samą lub większą moc jak młot pneumatyczny. Innymi słowy, nowoczesny zestaw hydrauliczny zapewnia dużo większą wydajność, przy jednocześnie dużo niższych kosztach zakupu i eksploatacji.

  HYCON HPP09 wyposażony jest w silnik benzynowy Honda GX270 z ręcznym rozruchem oraz pompę hydrauliczną zębatą, która zapewnia przepływ oleju hydraulicznego na poziomie 20l/min przy maksymalnym ciśnieniu 150 bar (ciśnienie robocze 120 bar). Jednostka waży tylko 68 kg i jest wyposażona w koła transportowe ułatwiające przemieszczenie stacji hydraulicznej w obrębie budowy. Dodatkowo cała jednostka napędowa zabezpieczona jest solidną ramą ochronną uniemożliwiając uszkodzenie urządzenia.

  Ponadto, stacja HPP09 posiada funkcję HYCON-POR (Power on Request) jest to system automatycznej regulacji obrotów silnika, który jest związany z zapotrzebowaniem na moc hydrauliczną. W sytuacji kiedy operator nie potrzebuje pełnej mocy, agregat przechodzi do pracy na biegu jałowym, obroty silnika przyspieszają gdy narzędzie zostaje ponownie uruchomione. Rozwiązanie to pozwala zmniejszyć poziom zużycia paliwa oraz nie obciążać niepotrzebnie maszyny zwiększając jej żywotność.

  Agregat HPP09 umożliwia podłączenie szerokiego spektrum urządzeń współpracujących zapewniając uniwersalność i nieograniczone możliwości w zakresie wykonywanych prac.

  Cena nie obejmuje narzędzia roboczego.

  PARAMETRY TECHNICZNE

  producentHYCON
  typzestaw hydrauliczny
  typ napęduspalinowy - benzynowy
  waga zestawu [kg]młot 24kg + agregat 68kg
  silnikHonda GX270
  moc silnika [KM]9
  rozruchręczny
  siła udaru [Joule]85
  przepływ oleju20 l/min
  max. ciśnienie [bar]150
  ciśnienie robocze [bar]120
  uchwyt narzędzia32x160 mm
  system P-O-R (Power On Requeste)TAK
  rękojeściamortyzowane (ergonomiczne)
  częstotliwość (przy 20 l/min) [1/min]1380
  poziom wibracji [m/s2]9.40
  poziom ciśnienia akustycznego (ISO11201) Lp [db(A)]96
  gwarancja12 miesięcy

  FILMY

  PLIKI DO POBRANIA

  Pobierz

  Instrukcja obsługi młota EN

  Pobierz

  Katalog części zamiennych młota

  Pobierz

  Instrukcja obsługi agregatu EN

  Pobierz

  Katalog części zamiennych agregatu

  Pobierz

  Katalog HYCON PL

  SPOSOBY DOSTAWY

  Przesyłka kurierska: DHL (100kg)

  Czas oczekiwania: 7 dni

  Koszt: 258,30 PLN

  Odbiór osobisty: SIEDZIBA FIRMY

  Pn-Pt w godz.: 7:00 - 16:00

  Koszt: 0,00 PLN

  Porównywarka produktów