Bobcat IQ - technologia nowych możliwości

Kategorie

MACHINE IQ: MOC STAJE SIE INTELIGENTNA

   
KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA MACHINE IQ FIRMY BOBCAT. Od teraz bez względu na to, gdzie jesteś, możesz dowiedzieć się, gdzie znajduje się koparka lub ładowarka, której jesteś właścicielem oraz jak wydajnie działa i czy wymaga serwisu. Dzięki Machine IQ firmy Bobcat® zwiększasz czas bez przestojów swoich maszyn. Machine IQ jest to system teleinformatyczny zamontowany na stałe w maszynie pokazujący najważniejsze parametry pracy maszyny : dealer może mieć wgląd w licznik godzin pracy maszyny, aby precyzyjnie zaplanować niezbędne prace serwisowe, może również aktywnie się z Toba kontaktować, aby wyznaczyć terminy serwisu według Twoich preferencji.
   
Sprzedawca może też sprawdzić ostatnią lokalizacje Twojej maszyny i Ci ja przekazać. Jeśli uważasz, ze Twoja maszyna została skradziona, zadzwoń do swojego dealera, aby pomógł w poszukiwaniach. Aktualnie system jest bezpłatny, komunikuje się z sieciami GSM i pracuje w sieci GPS. Dzięki ciągłemu rozwojowi w najbliższym czasie możliwe będzie logowanie się do systemu przez właścicieli dla jeszcze lepszego wykorzystania informacji o parametrach maszyn Bobcat.


Nawet jeśli maszyna jest wyłączona a zmienia się jej lokalizacja – tryb transportowy może śledzić jej położenie, odświeżanie lokalizacji w takiej sytuacji odbywa się co 20 minut. Jeżeli maszyna ulegnie awarii i zakomunikuje to krytycznym błędem Twój Dealer zostanie o tym poinformowany, aby jak najszybciej usunąć problem i znaleźć rozwiązanie takiej uciążliwości.
  • Aby przygotować się do obsługi serwisowej, dealer może sprawdzić wszystkie kody krytyczne Twojej maszyny.
  • Dealer może tez zostać powiadomiony o kodzie krytycznym w chwili, gdy ten wystąpi – aby kierownik serwisu mógł się z Toba skontaktować i wyznaczyć termin serwisu.
  • Dealer może mieć wgląd w licznik godzin pracy maszyny, aby precyzyjnie zaplanować niezbędne prace serwisowe.
  • Dealer może również aktywnie się z Toba kontaktować, aby wyznaczyć terminy serwisu według Twoich preferencji.
  • Twój dealer może sprawdzić ostatnia raportowana lokalizacje Twojej maszyny i Ci ja przekazać.
  • Jeśli uważasz, ze Twoja maszyna została skradziona, zadzwoń do swojego dealera, aby pomógł w poszukiwaniach.
System Bobcat IQ pozwala użytkownikowi zapewnić wyższy poziom obsługi, jednocześnie umożliwiając zwiększenie wydajności i efektywności maszyny dzięki sprawnej obsłudze serwisowej. Aktualnie system jest montowany w większości koparek. 

Z dniem 20 marca 2023 roku firma Bobcat udostępniła system Machine IQ dla użytkowników - więcej na ten temat>>>
Jeżeli Twoja maszyna jest wyposażona w system Bobcat Machine IQ - pobierz aplikację i wykorzystuj nowe możliwości!

Porównywarka produktów