CT1025 Traktor kompaktowy BOBCAT

 • Promocja
   
  Nowość
   
  Super cena
   

  Producent

  BOBCAT

  Nr. Katalogowy

  BC-CT1025

  Termin realizacji

  dostępny w magazynie

  Cena netto

  77 700,00 PLN

  65 000,00 PLN

  Cena brutto

  95 571,00 PLN

  79 950,00 PLN

  Dostawa

  Przesyłka kurierska DHL (719kg)

  Koszt: 356,70 PLN

  Odbiór osobisty SIEDZIBA FIRMY

  Koszt: 0,00 PLN

  Opcje leasingu

  Negocjuj cenę

  OPIS PRODUKTU

  Ciągniki kompaktowe Bobcat to krok naprzód pod względem produktywności, wszechstronności i niezawodności. Niezależnie od zastosowania, te maszyny pomogą Ci wydajnie wykonać pracę dzięki solidnej konstrukcji, płynnej pracy, elastycznej konfiguracji i pełnej kompatybilności z szeroką gamą osprzętu. A jeśli chodzi o konserwację, rozległa sieć serwisowa Bobcat zapewnia wsparcie, jakiego potrzebuje Twoja firma.
     
  Model CT1025 jest wyposażony w 2-zakresową przekładnię hydrostatyczną zapewniającą płynną i łatwą obsługę. Pozwala zmieniać kierunki bez martwienia się o prędkość i biegi, co daje więcej czasu na skupienie się na wykonywanej pracy. Przekładnia HST idealnie pasuje zarówno dla nowych operatorów, jak i doświadczonych profesjonalistów. Przydaje się podczas korzystania z ładowacza czołowego lub gdy wymagana jest precyzyjna manewrowość. Platformy 1000 (ROPS) mają 1 standardową parę, a opcjonalnie można dodać 1 dodatkową parę tylnych zdalnych portów hydraulicznych.
     
  Po wielkim sukcesie w Ameryce Północnej firma Bobcat rozszerza w Europie ofertę o ciągniki kompaktowe. To nowe przedsięwzięcie jest wspierane przez szeroką gamę osprzętu, który nadaje się do każdego rodzaju pracy. Utrzymanie terenu obejmuje takie zastosowania, jak: prace sezonowe realizowane przez użytkowników prywatnych, prace związane z kształtowaniem krajobrazu wykonywane przez specjalistyczne firmy zajmujące się kształtowaniem krajobrazu i zieleni lub lokalne firmy komunalne oraz prace związane z utrzymanie boisk sportowych. Aby sprostać wymaganiom wszystkich tych obszarów, osprzęt Bobcat gwarantuje wszechstronność wraz z ich znaną jakością i niezawodnością. 

  Nowe ciągniki kompaktowe Bobcat są dostępne zarówno w wyposażeniu standardowym, jak i opcjonalnym, opracowanym z myślą o niezrównanej wszechstronności maszyny, przy jednoczesnym zwiększeniu produktywności i czasu pracy. System BOB-TACH będzie standardem we wszystkich ładowarkach czołowych, z szeroką gamą osprzętów do ładowaczy czołowych. Wszystkie modele HST (przekładnia hydrostatyczna) będą standardowo wyposażone w środkowy WOM, dzięki czemu będą gotowe do koszenia i innych zastosowań. Przekładnia hydrostatyczna (HST) zapewnia maksymalną łatwość obsługi, umożliwiając operatorowi szybko i łatwo zmianę kierunku jazdy. Pedał biegu wstecznego zwiększa ergonomię, a standardowa funkcja rejsu HST zapewnia stałą prędkość podczas transportu, koszenia lub innych zastosowań.
      
  Kompaktowe ciągniki Bobcat poradzą sobie z każdym projektem dzięki tylnemu Wałkowi Odbioru Mocy (WOM). Podczas gdy z tyłu WOM o prędkości 540 obr./min zwiększa wszechstronność ciągników. W opcji dostępny jest standardowy automatyczny WOM i tempomat WOM, które pozwalają zwiększyć produktywność.

  Ciągniki kompaktowe są używane głównie do prac związanych z utrzymaniem terenu, kształtowaniem krajobrazu, podnoszeniem i przeładunkiem, pracami komunalnymi i odśnieżaniem. Dlatego właśnie ta nowa linia produktów jest obsługiwana przez szeroką gamę osprzętu spełniającego wymagania pracy w każdym miejscu pracy:
  • Utrzymanie gruntu – jest działaniem niezbędnym do utrzymania czystości terenów zewnętrznych, piękne i uporządkowane – niezależnie od tego, czy są to prywatne ogrody, parki publiczne, czy inne przestrzenie. W tej sferze do głównych zajęć należy koszenie, kształtowanie krajobrazu, sadzenie rabatek kwiatowych lub drzew.
  • Kształtowanie krajobrazu – pozwala realizować więcej projektów, podnosząc swoją produktywność na nowy poziom! Dzięki szerokiej gamie osprzętu możesz zakończyć swoje obowiązki związane z architekturą krajobrazu szybciej niż kiedykolwiek.
  • Podnoszenie i przenoszenie – maszyny te są kompatybilne z istniejącymi widłami i łyżkami do ładowarek Bobcat – co czyni je mile widzianym dodatkiem do Twojej floty maszyn. Zwiększysz Swoją efektywność poprzez przyspieszenie aplikacji typu „load & carry”.
  • Odśnieżanie – to zakres prac wykonywanych w gminach, dużych obiektach prywatnych i prywatnych posesjach. Ulice wymagają konserwacji przez wszystkie 4 pory roku, a zimą kompaktowe ciągniki z łatwością pomogą przy odśnieżaniu.

  PARAMETRY TECHNICZNE

  producentBOBCAT
  typtraktor
  układ napędowyhydrostatyczny 4 x 4
  masa maszyny [kg]719
  silnikDAEDONG Diesel
  moc silnika [KM]24.50
  długość całkowita [mm]2834
  wysokość całkowita [mm]2224
  szerokość całkowita [mm]1160
  rozstaw osi [mm]1400
  maksymalny przepływ oleju [l/min]25.70
  maksymalna prędkość jazdy [km/h]16.50
  oponyprzód 18x8,5 R4 ; tył 26x12.00-12 R4
  gwarancja24 miesiące (z limitem 2000 mtg)

  FILMY

  PLIKI DO POBRANIA

  Pobierz

  Folder produktowy (EN)

  SPOSOBY DOSTAWY

  Przesyłka kurierska: DHL (719kg)

  Czas oczekiwania: dostępny w magazynie

  Koszt: 356,70 PLN

  Odbiór osobisty: SIEDZIBA FIRMY

  Pn-Pt w godz.: 7:00 - 16:00

  Koszt: 0,00 PLN

  Porównywarka produktów