Minikoparka BOBCAT E27z

 • Promocja
   
  Bestseller
   

  Producent

  BOBCAT

  Nr. Katalogowy

  BOB-E27Z

  Termin realizacji

  dostępny w magazynie

  Cena na zapytanie:

  Opcje dodatkowe

  Wydłużenie gwarancji do 3 lat z limitem 3000 motogodzin
  Wydłużenie gwarancji do 3 lat z limitem 3000 motogodzin dla minikoparek Bobcat - dotyczy modeli od E26, E27z, E27, E34, E35z. Możliwość zakupu razem z nową maszyną lub oddzielnym zamówieniem w terminie do 90 dni od dnia dostawy.

  Cena netto:

  1 902,09PLN

  Wydłużenie gwarancji do 3 lat z limitem 4000 motogodzin
  Wydłużenie gwarancji do 3 lat z limitem 4000 motogodzin dla minikoparek Bobcat - dotyczy modeli od E26, E27z, E27, E34, E35z. Możliwość zakupu razem z nową maszyną lub oddzielnym zamówieniem w terminie do 90 dni od dnia dostawy.

  Cena netto:

  2 058,37PLN

  Wydłużenie gwarancji do 4 lat z limitem 2000 motogodzin
  Wydłużenie gwarancji do 4 lat z limitem 2000 motogodzin dla minikoparek Bobcat - dotyczy modeli od E26, E27z, E27, E34, E35z. Możliwość zakupu razem z nową maszyną lub oddzielnym zamówieniem w terminie do 90 dni od dnia dostawy.

  Cena netto:

  2 670,07PLN

  Wydłużenie gwarancji do 4 lat z limitem 3000 motogodzin
  Wydłużenie gwarancji do 4 lat z limitem 3000 motogodzin dla minikoparek Bobcat - dotyczy modeli od E26, E27z, E27, E34, E35z. Możliwość zakupu razem z nową maszyną lub oddzielnym zamówieniem w terminie do 90 dni od dnia dostawy.

  Cena netto:

  3 652,37PLN

  Wydłużenie gwarancji do 4 lat z limitem 4000 motogodzin
  Wydłużenie gwarancji do 4 lat z limitem 4000 motogodzin dla minikoparek Bobcat - dotyczy modeli od E26, E27z, E27, E34, E35z. Możliwość zakupu razem z nową maszyną lub oddzielnym zamówieniem w terminie do 90 dni od dnia dostawy.

  Cena netto:

  4 384,63PLN

  Wydłużenie gwarancji do 4 lat z limitem 5000 motogodzin
  Wydłużenie gwarancji do 4 lat z limitem 5000 motogodzin dla minikoparek Bobcat - dotyczy modeli od E26, E27z, E27, E34, E35z. Możliwość zakupu razem z nową maszyną lub oddzielnym zamówieniem w terminie do 90 dni od dnia dostawy.

  Cena netto:

  5 174,94PLN

  Wydłużenie gwarancji do 5 lat z limitem 3000 motogodzin
  Wydłużenie gwarancji do 5 lat z limitem 3000 motogodzin dla minikoparek Bobcat - dotyczy modeli od E26, E27z, E27, E34, E35z. Możliwość zakupu razem z nową maszyną lub oddzielnym zamówieniem w terminie do 90 dni od dnia dostawy.

  Cena netto:

  3 897,95PLN

  Wydłużenie gwarancji do 5 lat z limitem 4000 motogodzin
  Wydłużenie gwarancji do 5 lat z limitem 4000 motogodzin dla minikoparek Bobcat - dotyczy modeli od E26, E27z, E27, E34, E35z. Możliwość zakupu razem z nową maszyną lub oddzielnym zamówieniem w terminie do 90 dni od dnia dostawy.

  Cena netto:

  5 183,87PLN

  Wydłużenie gwarancji do 5 lat z limitem 5000 motogodzin
  Wydłużenie gwarancji do 5 lat z limitem 5000 motogodzin dla minikoparek Bobcat - dotyczy modeli od E26, E27z, E27, E34, E35z. Możliwość zakupu razem z nową maszyną lub oddzielnym zamówieniem w terminie do 90 dni od dnia dostawy.

  Cena netto:

  5 978,64PLN

  Wydłużenie gwarancji do 5 lat z limitem 6000 motogodzin
  Wydłużenie gwarancji do 5 lat z limitem 6000 motogodzin dla minikoparek Bobcat - dotyczy modeli od E26, E27z, E27, E34, E35z. Możliwość zakupu razem z nową maszyną lub oddzielnym zamówieniem w terminie do 90 dni od dnia dostawy.

  Cena netto:

  6 545,69PLN

  OPIS PRODUKTU

  Koparki Bobcat serii R-E27z zostały zaprojektowane z myślą o operatorach i zapewnieniu im komfortowego miejsca pracy – przestronnej kabiny, wygodnej obsługi i doskonałej widoczności wokół maszyny. Dodatkowo, koparki te są niezwykle stabilne – to gwarantuje zarówno wysoką wydajność, jak i bezpieczeństwo w transporcie. Niższą masę transportową uzyskano z zachowaniem tradycyjnej dla Bobcata wydajności i najlepszej w swojej klasie sterowności. Dodatkowo, aby zagwarantować niezawodność i trwałość, w całym procesie projektowania i produkcji zastosowano najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu w każdych warunkach maszyny pracują płynnie i bez zakłóceń.

  Maszyna standardowo wyposażona w MACHINE IQ - system telematyczny umożliwiający lokalizację GPS w czasie rzeczywistym. System przekazuje również informacje o ilość przepracowanych godzin, dane eksploatacyjne układu hydraulicznego, poziom paliwa i wiele więcej.

  Gwarancja wynosi 36 miesięcy z limitem 2000 mtg lecz istnieje możliwość dokupienia przedłużenia standardowej gwarancji według różnych scenariuszy do 5 lat z limitem 6000 mtg.

  E27z – większa stabilność i komfort z ZHS
  • Zero House Swing dla bezproblemowej pracy (zerowe zachodzenie)
  • Obrót w zarysie gąsienic nawet z drzwiami w położeniu otwartym oraz dodatkową przeciwwagą
  • Najprzestronniejsza kabina operatora na rynku dla maszyn tej wielkości
  • Niższa waga transportowa maszyny nie wpływająca na pogorszenie wydajności, pozwalająca przewozić więcej osprzętów wraz z maszyną na lawecie.
  • Pełna swoboda ruchu podczas pracy blisko ścian
   
  Największa wydajność
  • Jedyne w swoim rodzaju połączenie wysokiej stabilności i dużej siły kopania
  • Waga transportowa poniżej limitów wagowych dla przyczep do transportu tej wielkości maszyn
  • Jedynie 220 mm (w wersji standard) i 280 mm (w wersji z przeciwwagą) wystającego tyłu kabiny operatora poza obrys gąsienic, co umożliwia pracę w miejscach o ograniczonej przestrzeni
  • Idealna maszyna do wymagających zastosowań, gdzie konieczna jest równocześnie wysoka wydajność i łatwość przewożenia
  • Korzystaj na co dzień z powszechnie znanej wydajności koparek Bobcat i ciesz się jeszcze większą płynnością sterowania funkcjami roboczymi
  • Aż 5 pomocniczych obwodów hydraulicznych – doskonała stabilność, a także łatwość obsługi nawet najbardziej skomplikowanych osprzętów
  • Pełna kontrola otoczenia maszyny – doskonała widoczność dzięki zastosowaniu większych szyb i doskonałej ergonomii
  • Wszystkie możliwe konfiguracje maszyny bez obaw o zbyt duzą wagę transportową
  • Koparka E27Z Zero House Swing (ZHS)posiada o 20% większą swobodę obrotu niż klasyczna wersja Zero Tail Swing (ZTS) – ponieważ nie tylko tył nadwozia ale również przednie narożniki nie wychodzą przy obrocie poza szerokość gąsienic

  Ambitny cel
  Większa stabilność przy jednoczesnym zmniejszeniu wagi maszyny w celu wygodnego transportu na przyczepach. Uzyskaliśmy to poprzez zoptymalizowaną geometrię i nową koncepcję przeciwwagi.
  Zwiększona stabilność sprawia, że nasze nowe modele są gotowe do najtrudniejszych zastosowań przy zachowaniu funkcjonalności ZHS lub RTS. Transport w europejskich normach występuje Dopuszczalna Masa Całkowita (DMC) przyczepy 3500 kg. Wszystkie 3 nowe modele koparek Bobcat można przewozić na większości przyczep bez względu na konfigurację maszyny. Przewożenie jest jeszcze łatwiejsze dzięki umieszczeniu na nadwoziu zaczepów do mocowania pasów transportowych. Koncepcja Zerowego Zachodzenia (Zero House Swing (ZHS)) obrotu całej kabiny w zarysie gąsienic zwiększa możliwość Zero Tail Swing (ZTS), w której jedynie tył mieści się w zarysie, poprzez lepszą ochronę przednich narożników kabiny podczas obrotu. Nowe rozwiązanie eliminuje również efekt „Jednorożca” czyli odsłaniania siłownika obrotu wysięgnika podczas kopania równoległego przy ścianie.

  Płynne działanie

  Poprawiając płynność i łatwość obsługi, udało nam się nic nie stracić na docenianej przez operatorów szybkości naszych maszyn. Zoptymalizowany system hydrauliczny oraz nowe joysticki z wbudowaną podwójną charakterystyką reagowania na odchylenie, gwarantują wyjątkową wydajność oraz najlepszą w klasie precyzję stertowania.

  Niezawodność w każdym punkcie
  • Tylna pokrywa silnika zabezpieczona odlewnymi elementami stanowiącymi przeciwwagę
  • Metalowe obudowy otwierane lub przykręcone śrubami
  • Wzmocnione elementy układu roboczego w celu zmniejszenia luzów i zwiększenia wytrzymałości
  • Nowa, odporna na uszkodzenia osłona siłownika wysięgnika
  • Sprawdzona konstrukcja wysięgnika i ramienia łyżki
  • Konstrukcja lemiesza poprawiająca wytrzymałość i samooczyszczanie
  • Zwiększona ochrona przewodów hydraulicznych, rur i zaworów
  • Technologia montażu przewodów hydraulicznych bez użycia klucza zapobiegająca wyciekom
  • 2-częściowe przewody siłownika lemiesza
  • Rolki gąsienicy i koło pasowe niewymagające konserwacji
  • Wentylator i alternator z automatycznym napinaniem paska
  • Wyłącznik odłączający akumulator na czas przechowywania i transportu

  Trwałe materiały, przetestowane rozwiązania
  Niezwykle wytrzymałe materiały sprawiają, że koparki Bobcat są solidne i wysoce odporne na zużycie. Podzespoły zostały przetestowane w ekstremalnych warunkach – a ciężka, stalowa pokrywa tylna zapewnia dodatkową wytrzymałość i sprawia, że możesz być spokojny podczas pracy. Ulepszone wykończenia elementów zewnętrznych, kabiny i zadaszenia oraz jakość lakieru spełniają wymagania każdego klienta. Charakterystyczny dla koparek Bobcat wygodny dostęp ułatwiający obsługę serwisową, odpowiednie ułożenie chłodnic ułatwiające czyszczenie łatwy dostęp do części i podzespołów zamontowanych pod kabiną

  PARAMETRY TECHNICZNE

  producentBOBCAT
  typminikoparka
  rodzaj podwoziagąsienicowe (gumowe)
  masa maszyny bez kabiny [kg]2571
  masa maszyny z kabiną [kg]2705
  silnikYANMAR Diesel
  typ silnika3TNV76-PBC
  moc silnika [KM]19.96
  moc silnika [kW]14.90
  ilość cylindrów [szt.]3
  wysokość podnoszenia [mm]4430
  głębokość kopania [mm]2847
  siła kopiąca [kN]23.70
  zasięg na poziomie gruntu [mm]4931
  długość całkowita [mm]4325
  wysokość całkowita [mm]2438
  szerokość całkowita [mm]1550
  maksymalny przepływ oleju [l/min]86.80
  maksymalne ciśnienie [bar]240
  maksymalna prędkość jazdy [km/h]4.30
  wymiary lemiesza1550x319 [mm]
  szerokość gąsienic [mm]300
  gwarancja36 miesięcy (z limitem 2000 mtg)

  FILMY

  PLIKI DO POBRANIA

  Pobierz

  specyfikacja pełna

  SPOSOBY DOSTAWY

  Przesyłka kurierska: DHL (2500kg)

  Czas oczekiwania: dostępny w magazynie

  Koszt: 0,00 PLN

  Odbiór osobisty: SIEDZIBA FIRMY

  Pn-Pt w godz.: 7:00 - 16:00

  Koszt: 0,00 PLN

  Porównywarka produktów