Nowa definicja cięcia na sucho

Kategorie

NOWA DEFINICJA CIĘCIA NA SUCHO - TYROLIT TGD


Technologia diamentowa brzmi intrygująco, jednak to nie oznacza że będziemy zajmować się biżuteria, to oznacza że w naszej ofercie znajdziesz profesjonalne narzędzia diamentowe do cięcia i wiercenia materiałów budowlanych. Dzisiaj jednak skupimy się na produktach Austriackiej firmy TYROLIT. Ta należąca do Grupy Swarovski rodzinna firma z siedzibą w Tyrolu, w miejscowości Schwaz, istnieje od 1919 roku i zatrudnia obecnie ponad 4.500 pracowników w 29 miejscach produkcyjnych w 11 krajach i na 5 kontynentach. TYROLIT wytwarza 80 000 różnych produktów w takich branżach, jak obróbka metali i narzędzi precyzyjnych, budownictwo i kamień – ceramika – szkło. Sprawdź czy będzie Ci do twarzy w narzędziach diamentowych TYROLIT!
    
Dokładnie w roku jubileuszu 100-lecia firmy TYROLIT zmodyfikowano dotychczasowy asortyment produktów do cięcia na sucho pod kątem charakterystyki, łatwości użytkowania oraz wzornictwa. W rezultacie uzyskano znacznie bardziej uniwersalne narzędzia do wszystkich powszechnie stosowanych materiałów budowlanych. Do końca 2020 r. operatorzy narzędzi mogą spodziewać się stałego wprowadzania nowości do asortymentu produktów.

Narzędzia diamentowe TYROLIT produkowane z zastosowaniem technologii TGD® zapewniają wyjątkowo ekonomiczną i efektywną pracę dzięki inteligentnemu rozkładowi ziaren, tzw. TYROLIT GRAIN DISTRIBUTION. Inteligentny rozdział diamentów prowadzi do równomiernego rozłożenia obciążenia, optymalnego chłodzenia i stałej wysokiej wydajności cięcia. W rezultacie wydłuża się żywotność narzędzia i zmniejsza się obciążenie urządzenia. Odległości i wytrzymałość diamentów zastosowanych w narzędziach w technologii TGD® są zoptymalizowane pod kątem danego zastosowania lub grupy produktów.
   
Zalety technologii TGD®
 • Długa żywotność - każdy diament jest optymalnie odsłonięty i obrobiony. Dzięki temu narzędzie może być dłużej eksploatowane. 
 • Wysoka wydajność cięcia - Zoptymalizowane wykorzystanie diamentów, odczuwalne płynne działanie i stałe odprowadzanie pyłu umożliwiają wyjątkowo szybkie cięcie. 
 • Najlepsza efektywność - Odciążenie urządzeń i narzędzi oraz krótszy czas pracy przyczynia się do zwiększenia wydajności o 30-40%.
 • Kompaktowy asortyment - Zawężony asortyment z rozwiązaniami dla każdego materiału budowlanego
 • Innowacyjność i łatwość użytkowania - Dostosowanie do aktualnych wymagań rynku oraz obecnie używanych urządzeń o dużej mocy
 • Nowe wzornictwo - Nowo zaprojektowane segmenty oraz przejrzyste etykiety oraz opakowania
 • Największe bezpieczeństwo produktu - Certyfikat potwierdzający zgodność całego asortymentu z dyrektywami EN13236 i OSA
   
Jest to nowość w przypadku tarcz do cięcia na sucho PREMIUM z technologią TGD® - Rozdział diamentów nowego, jeszcze bardziej inteligentnego wzornika ustawienia tarcz do cięcia na sucho TGD® umożliwia jeszcze bardziej ekonomiczną pracę. Dłuższe segmenty zapewniają większą wydajność.

Jest to nowość w przypadku tarcz do cięcia na sucho PREMIUM - Nowe tarcze U-Cut konwencjonalnych segmentów do cięcia na sucho nie tylko dobrze wyglądają, lecz zapewniają także lepsze działanie chłodzące. Zredukowana w związku z tym powierzchnia warstwy zwiększa własności tnące.

Dla wszechstronnie utalentowanych
 • DCU w technologii TGD® - Jedna tarcza do wszystkich zastosowań: Nowa wersja naszego bestsellera o lepszych właściwościach tnących i szerszym zastosowaniu.
 • DCU -Idealny towarzysz dla tych, którzy chcą wykonywać wiele zadań za pomocą trwałej tarczy.
 • DCE-SILENT w technologii TGD® - Nasze uniwersalne, wytłumione akustycznie narzędzie: wersja SILENT do uniwersalnego stosowania z urządzeniami elektrycznymi.
 • DCU-FAST CUT - Wersja klasycznego produktu o wyjątkowych właściwościach tnących dla uzyskania rezultatu w jeszcze krótszym czasie.
Do twardych materiałów
 • DCH w technologii TGD® - Tarcza do obróbki twardych kamieni. Ze wzornikiem ustawienia TGD® do niezrównanych rezultatów.
 • DCH - Nie obawia się także najtwardszych materiałów. Gwarantuje czyste cięcia bezwiórowe.
 • DCH-FAST CUT - Szybkie zakończenie przy jeszcze mniejszym nacisku: wersja o najlepszych właściwościach tnących naszej profesjonalnej tarczy do kamienia twardego.

Tabela zastosowań - Szukasz idealnego rozwiązania do specjalnego materiału budowlanego? Znajdziesz je w naszym zestawieniu zastosowań tarcz do cięcia na sucho POBIERZ

Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjną i szeroką ofertę profesjonalnych tarcz i wierteł diamentowych Tyrolit - Sprawdź szczegóły

Porównywarka produktów